niedziela, 11 stycznia 2015

Mam bardzo duży sentyment do akcji Owsiaka.Pierwszy raz  Orkiestra zaczęła grać w roku,w którym urodziła się moja córka i w roku,gdy moja siostra wyjechała na stałe mieszkać w Niemczech. Co roku ich wspieram i nie pojmuję jak ktoś może krytykować.Bardzo,bardzo cenię to wszystko co robią a sprzęt medyczny widuję na własne oczy i podziwiam nieustannie !
W tym roku akcję połączyliśmy z shoppingiem,z fryzjerem,z Pizzą Hut :)
Córka z partnerem w Warszawie czynnie brali udział w akcji,to znaczy Piotr udzielał się na scenie Owsiaka ,kolejny już rok:
córa na backstage'u :
I ,żeby była jasność ,artyści grają za darmo,wbrew opiniom jakie szerzą hejterzy :)

Jeśli ktoś byłby chętny i tak miły to proszę o oddanie głosu na liście Turbo Top na zespół Faith Healer,gdzie Piotrek jest wokalistą :)
tutaj głosuj :)) dziękuję !

30 komentarzy:

 1. Głos oddany!
  Ja tez bardzo cenie WOŚP i od lat ich wspieram:)
  Wyglądasz Gosik swietnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za głos :)
   A gzie tam świetnie ,sukienka pogrubiająca coś :))

   Usuń
  2. ale,że co Ci pogrubiło?? :))))
   ja owszem ślepa jestem ale mam bryle porządne do czytania więc dobrze widzę!! :))

   Usuń
  3. Córę masz śliczną!!

   Usuń
  4. A ,tak śliczna,tego nie da się ukryć :))
   No mówisz,że nie pogrubia ?? a to ja się tego będę trzymać :)

   Usuń
 2. Zagłosowałam!:D
  Też byłam dzisiaj na orkiestrze, to juz nasz tradycja rodzinna, żeby coś do puszki wrzucić. Jeszcze jak pracowałam, to widziałam juz w szpitalu sprzęt od Owsiaka! Lepiej dać jemu niż kościołowi;)

  A Ty wyglądałaś godnie z ta zbroją na nodze... tuniczka fajnie z nią kontrastowała:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki !
   Jutro mam konsultację u ortopedy,może nożna zbroja pójdzie już do lamusa :)

   Usuń
  2. Też już mam wizytę u ortopedy ale z kręgosłupem :/

   Usuń
  3. oooo,to współczuję !
   napisz kiedyś co i jak ,czy wszystko OK

   Usuń
  4. Połamańce kochane mówcie jak tam te Wasze kości:)))

   Usuń
 3. Jestem jak najbardziej ZA!
  I głos oddany ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. To jedna z fajniejszych imprez w Polsce :)

  OdpowiedzUsuń
 5. też jestem za :)
  imbirella

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę oddać głosu , nie wiem dlaczego ...:-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wejdziesz na ostatnie notowanie,to na początku musisz najechać na czerwone pole z hasłem-głosuj :))
   Ale dzięki za dobre chęci :))

   Usuń
 7. Głos kliknięty ;}. Nie rozumiem tej krytyki Owsiakowej. Facet robi coś wielkiego ale swoje trzy grosze muszą dołożyć politycy. Brałam udział w Orkiestrze, niesamowite przeżycie no i pięknie jednoczy ludzi :}

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie,niesamowite uczucie i przeżycie,nawet samo to wrzucenie grosza do puszki.
   Dzięki za głos!

   Usuń
 8. Może rzeczywiście w WOŚPie mają miejsce jakieś machlojki - nie wiem, nie wnikam. Nie zmienia to faktu, że i tak jakaś tam kasa idzie na sprzęt, który naprawdę widać w szpitalach (miałam kiedyś praktyki na oddziale dziecięcym). Oby wszyscy ci zagorzali przeciwnicy Owsiaka nigdy nie musieli być w sytuacji, kiedy to ich dziecko będzie podłączone do jakiegoś urządzenia - zakupionego przez WOŚP.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz ,nawet nie śmiem tak szlachetnych ludzi podejrzewać o złe intencje.
   Cenię Owsiaka bardziej niż Jana Pawła II.Jeszcze nikt nigdy nie zrobił dla polskiego społeczeństwa tak dużo,zwłaszcza,że to jest tak namacalne.Sam pomysł jest piękny i wzruszający :)

   Usuń
 9. Ja też codziennie w pracy widzę niesamowity sprzęt z Orkiestry :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Otóż Gosiu mylisz się, że artyści grają za darmo. Mój mąż jest członkiem zespołu, który co roku gra na Orkiestrze. W tym roku "awansowali" do wyższej ligi w branży i dowiedzieli się od starszych stażem zespołów (pozwolicie, że nazw tu nie będę wymieniać), że "gra się za swoją stawkę i zwrot kosztów". Zespół mojego męża zrezygnował z pieniędzy, ale inne zespoły grają za kasę i się z tym nie kryją. Dla mnie to jest ciągle nie pojęte, bo też uważałam, że w ramach WOŚP nawet duże "gwiazdy" dla wyższych celów potrafią zrezygnować z zarobku, ale jak widać nie ch... Pozdrawiam serdecznie Karolina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie znam nikogo kto bierze pieniądze. Chlopak mojej corki tez spiewa wraz z zespolem dla Owsiaka za darmo.Jak juz tak piszesz, to wal nazwami,zawsze można wyjaśnic.A tak to tylko pomowienia

   Usuń
  2. mój chłopak o którym mama pisze grał w zeszłym roku na Woodstocku z Hunterem (chyba nie muszę mówić, jak oni są znani) i jakoś nikt nic nie dostał

   Usuń
 11. Pani Karolino, proszę podać miejsce gdzie mąż gra. Podana informacja nie wnosi żadnego stanowiska do rozmowy, bo nie podaje Pani jakichkolwiek szczegółów. Po raz kolejny grałem na głównej scenie WOŚP po Pałacem Kultury (a nie np. w Sanoku na rynku) w towarzystwie telewizji i zapowiedziany bezpośrednio przez Jurka Owsiaka na chwile przed występem i poza zwrotami kosztów lub ewentualnych hoteli nie dostaje się żadnych wynagrodzeń, To samo dotyczyło mojego występu na głównej scenie Woodstock (również bisowaliśmy w towarzystwie i na prosbę Jurka) - również zwroty kosztów autobusu ekipy technicznej i innych wykonawców, którzy wraz ze mną zostali zaproszeni. Nie rozumiem pojęcia "awans do wyższej ligi" - co to za wyższa liga:) współpracuje z czołowymi muzykami sceny polskiej i aktualnie również zagranicznej (wydaje płyty min, w USA i Europie zachodniej) i pierwszy raz spotykam się z podziałem na "ligi". Proszę podać nazwę zespołu męża, myślę że to wyjaśni wiele tajemnic :)

  OdpowiedzUsuń