niedziela, 28 lipca 2013

Źle się zaczął ....ale w sumie udany dzień.Jeszcze się nie skonczył zresztą,a końcówką będzie podlewanie ogrodu.W cieniu dziś było 37 st a przy szosie na autostradzie prawie 50 st.
Byliśmy na zakupach,obkupiłam się w ciuchy sportowe w Adidasie,Reeboku i Nike :) spodenki 3/4,krótka spódniczka do biegania i krótkie spodenki,wszystko pod kątem biegania :)) Jutro jedne z nich będą brane pod uwagę,ale chyba pójdę na Infiniti na bieznie,przynajmniej jest klima.
6 komentarzy:

 1. dziś upał totalny. o ile zwykle staram się nie narzekać na słońce, tak dziś wymiękam i ja ...

  zawsze możesz tutaj się chwalić swoimi modowymi zdobyczami, bo czytałam w ostatnim wpisie że blog szafiarski zamknięty. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. tak blog szafiarski zamknięty / zawsze miałam jakiś element żenady,że go prowadzę/ a tutaj ma dostep tylko kilka osób :)
  co do chwalenie się zdobyczami,to te raczej modowe nie są ,bardziej sportowe ....aczkolwiek,może masz rację,pewnie tez podlegają prawom mody :)

  OdpowiedzUsuń
 3. aaaaaaaaaaaaaaaa
  przestań :)
  on jest,ale nikt go nie widzi :))

  OdpowiedzUsuń
 4. i smutno mu pewnie samemu bubuuuuuuu:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Monia ,ja prowadziłąm tamtego bloga i tylko myślałam,żeby nikt ze znajomych go nie odkrył,bo mnie to krepowało ,że się ciuszkami zajmuję :) :)) no to widzisz sama :)

  OdpowiedzUsuń