czwartek, 24 grudnia 2009

na P - parapety i pierniczki

Wczoraj i dziś montowane były parapety


A że są święta chętnie pokazałabym  moje kulinaria ,ale wszystko działo się tak szybko,że nie miałam czasu fotografować .Na zdjęciu uwiecznione zostały tylko :
makówki wg przepisu
http://www.wielkiezarcie.com/recipe47761.html
lecz zamiast herbatników dodałam makaronik

2 komentarze:

 1. Podglądam Twoje blogi i zastanawiam się skąd bierzesz tyle energii??? Pierniczki apetyczne. Ja w tym roku zrobiłam ciasto i pilnowałam piekarnika a resztą zajął się mąż z synkiem.
  Też chciałabym być na tym etapie budowy ale my zaczęliśmy dopiero w połowie października br i o końcu to nawet nie myślę, no ale kiedyś tam nastąpi.
  Dużo zdrówka życzę, mało trosk w nadchodzącym Nowym Roku.
  Nie pamiętam czy pisałam, ale bije od Ciebie ogrom pozytywnej energii.
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. WITAJ GOSIU,i dziękuję za odwiedziny na moim blogu.Candy to znaczy dosłownie słodkości z angielskiego,lub cukierki,słodycze.jest to po prostu taki miły blogowy sposób na zabawę.Wygrałam w losowaniu u MAŁGORZATY na blogu wianek i piękne serca i zgodnie z obyczajem moja kolej na rozdawnictwo czyli candy.Rozdaja kobitki różne rzeczy,najczęściej robione przez siebie,poczytaj i pooglądaj na blogach.Chętni do zabawy wpisują sie pod blogiem rozdającego a na swoim blogu wpisują o tym informacje.Tym samym sympatyczne grono różnych babeczek powiększa się ,poznaje się nowe osoby.Ja czytam podpisy i odwiedzam nowe blogi,taki jak TWÓJ.A jeszcze wczoraj o nim nie wiedziałam....W dniu ustalonym przez candyzującego tenże robi losowanie,w sposób ustalony przez siebie,angażując dziatwę domową ,małżonków ,narzeczonych a nawet zwierzaki,można to udokumentować fotką,i nagroda pocztą frunie do zwycięzcy,który w ustalonym przez siebie terminie robi candy i ogłasza na swoim blogu...itd.Ale tu kobiety mają wielkie serca i rozdają bez okazje i poza kolejnością ,co jest zgodne z regułami.ufff.Pozdrawiam bardzo -pierniki takie piękne ,jak Twoje to też może być candy.

  OdpowiedzUsuń